UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

 

1. Msze św. w tygodniu z wyjątkiem czwartku o godz 18.00.

2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła paniom Danucie, Małgorzacie,Joannie. Za tydzień prosimy kolejne rodziny z kolejki.

3. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres Komuni świętej wielkanocnej.

4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. W Rzepedzi o 7.30 i o 11.00 a po niej procesja. Ołtarze proszę przygotować jak w ubiegłym roku. W Kulaszynm Msza o godz.9.00 połączona z procesją wokół kościoła.

5. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00.

6. Jutro można przywozić na dolny parking elektrośmieci.

7. W następną niedzielę w naszej parafii będziemy gościć kleryka z przemyskiego seminarium.